f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Solar Media Entertainment зніме комедію «11 дітей з Моршина»

16.12.2017

У 2018 році Solar Media Entertainment фільм «11 дітей з Моршина». Про це під час Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю розповів продюсер Solar Media Entertainment Сергій Лавренюк.

Жанр нової стрічки продюсера «Dzidzio Контрабас» – сімейна комедія.

Також у 2018 році Solar Media Entertainment працюватиме над продовженням комедії «Dzidzio Контрабас» та містичним трилером «Егрегор». Як пояснив пан Лавренюк, «Dzidzio Контрабас» і «11 дітей з Моршина» – проекти з основною аудиторією в Україні, то «Егрегор» задуманий як фільм для міжнародної аудиторії.

Нагадаємо, «Dzidzio Контрабас» вироблений українською кінокомпанією Solar Media Entertainment, телеканалом «Сонце» і Dzidzio Film, стрічка має двох генеральних продюсерів – Сергія Лавренюка і Михайла Хому, відомого як Dzidzio.

Для Сергія Лавренюка це вже третя повнометражна картина за півтора роки, дві попередні –#SelfieParty режиссера Любомира Левицького та «Лагідна»Сергія Лозниці.

За 12 тижнів прокату в Україні фільм переглянули 310 тис. 373 глядача, а касові збори сягнули 22 млн 106 тис. 125 грн.

Нещодавно права на першу частину «Dzidzio Контрабас» було продано в Китай.

 

Фото: Галина Петренко;

Джерело: Детектор медіа.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.