f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СТИРАЮЧИ ДЕВІДА» ВІД ФЕСТИВАЛІВ «КІНОМЕДІА» ТА DOCUDAYS UA

20.12.2017

22 грудня о 19:00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека») покажуть потужну стрічку конкурсної програми фестивалю DOCU/ПРАВА – «Стираючи Девіда» режисера Девіда Бонда.Девід Бонд живе в Великобританії – країні, де стежать за кожним твоїм кроком 24 години на добу. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож, він вирішує провести експеримент і одного разу просто зникнути, випаруватися. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє безжальних приватних детективів. Їм відомо тільки ім'я та є 30 днів, щоб знайти Девіда. А у самого Девіда є 30 днів на роздуми про те, що таке «privacy» і що означає це втратити.

«Стираючи Девіда» – перший повнометражний документальний фільм режисера, продюсера та сценариста Девіда Бонда. Стрічка порушує проблематику права на недоторканність приватного життя як одного з ключових конституційних прав людини. Це фільм про відсутність особистого простору і конфіденційної інформації у житті кожного з нас.

 

Після перегляду фільму відбудеться також дискусія на тему: «Свої і чужі цифрової реальності: як захистити приватність?» за участі правозахисниці Марії Томак та виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павліченко.

 

 

Вхід на показ вільний за умови попередньої реєстрації – тут.

 

Фільм демонструватимуть з українськими субтитрами. Показ відбудеться 22 грудня о 19.00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека»).

 

Офіційна інформація.