f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Проект нового фільму Павла Острікова «Ти - Космос» на Les Arcs Coproduction Villages

30.12.2017

Проект нового фільму Павла Острікова «Ти - Космос» було відібрано до участі та представлено на цьогорічному французькому кіноринку Les Arcs Coproduction Villages, що відбувся з 16-го по 19-те грудня у французьких Альпах.
Les Arcs Coproduction Villages - це престижний триденний кіноринок за участі більш ніж 500 кінопрофесіоналів, зокрема продюсерів, дистрибуторів та сейлз-агентів із 29-ох країн. Метою Coproduction Villages є відбір найбільш цікавих проектів для європейської копродукції та представлення їх найбільш досвідченим фахівцям кіноіндустрії, створення сприятливих умов для виникнення нових партнерських відносин та створення балансу між новими і досвідченими партнерами.
Цьогоріч було відібрано 21 проект із 15 країн. Україна потрапила до списку учасників вперше!
Більше того, організаторами кіноринку було відзначено, що проект «Ти – космос» викликав неабияку цікавість серед потенційних партнерів. Із запланованих можливих 24-ох слотів для зустрічей, проект отримав майже вдвічі більше заявок. Тож частину зустрічей довелось переносити на додатковий вечірній час.
Це не перша нагорода та визнання для молодого режисера Павла Острікова. Його попередня робота «Випуск’ 97» отримав нагороду Junior Jury Awards за найкращий короткометражний фільм на міжнародному кінофестивалі в Локарно цього року та був номінований на звання найкращої короткометражної стрічки Європейської Кіноакадемії у 2018-му році. Стрічка також отримала приз за «Найкращий короткометражний фільм» на цьогорічному Одеському міжнародному кінофестивалі.
Проект художнього фільму «Ти – Космос» – це історія останнього кохання у Всесвіті. За сюжетом, після потужного вибуху, що зруйнував Землю, космічний далекобійник Андрій – єдина людина у всьому Всесвіті. Доки Вона не надсилає сигнал із загубленої космічної станції. Попри всі складнощі та обставини, Андрій вирішує побачити ЇЇ.
Над виробництвом фільму «Ти – Космос» працює команда студії LIMELITE на чолі з генеральним продюсером Володимиром Яценком та продюсером Олександрою Костіною.
Реліз фільму запланований на лютий 2020-го року.
LIMELITE – одна із найбільш успішних українських кінокомпаній. Наступного року компанія планує реліз художнього фільму режисера Ярослава Лодигіна «Дике поле» – екранізації роману Сергія Жадана «Ворошиловград», що створюється у копродукції з Швейцарією. Фільм вже отримав ряд нагород на міжнародних кінофестивалях та був визнаний одним із найочікуваніших фільмів наступного року.

 

 

Також компанія на днях уклала угоду з Держаним агентством України з питань кіно про надання державної фінансової підтримки повнометражному фільму «Світлячок». Це фільм угорського режисера Бенедека Флігауфа, володаря «Золотого леопарда» Міжнародного кінофестивалю в Локарно 2007 року за фільм «Milky Way» та «Срібного ведмедя» Берлінського міжнародного кінофестивалю 2012 року за фільм «Just the Wind». Фільм створюється у копродукції між Угорщиною, Німеччиною та Україною. Продюсер фільму - Моніка Мекс, володарка «Золотого ведмедя» Берлінського міжнародного кінофестивалю 2017 року за фільм «On Body and Soul», що також відібраний до шорт-листа на «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. Копродюсери: Ребекка Гаррідо, Володимир Яценко та Олександра Костіна.

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.