f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Лабораторія з кіновиробництва INDIE LAB 2018 оголошує набір учасників на конкурсній основі

08.01.2018

INDIE LAB. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців оголошує набір учасників на конкурсній основі. До участі запрошуємо молодих кінематографістів та кіно-аматорів, студентів кіновузів та представників громадського сектору України, які працюють над зйомками документального відео-матеріалу та мріють про організацію цього відеоматеріалу в завершений фільм.

Перша сесія лабораторії відбудеться 22-26 січня 2018 р. у м. Києві 
Друга сесія лабораторії відбудеться 22-28 лютого 2018 р. у м. Києві

Кінцевий термін подачі заявок - 10 січня 2018 р.

Участь в лабораторії безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст України відшкодовуються

Заявка на участь за посиланням
https://docs.google.com/…/1vi6aqQXfX1nmFuN5oLJRAFiXmwf…/edit

Лабораторія започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій учасники з різних регіонів України працюють над монтажем короткометражних документальних фільмів. Незважаючи на те, що для деяких учасників це перший досвід режисури та монтажу, результатом їх роботи в рамках лабораторії стають 10 короткометражних документальних стрічок щороку. У перетворенні задуму на завершену короткометражну документальну стрічку авторам допомагають наставники-кінематографісти з України та США. Спільнота ІNDIE LAB сповідує гуртування громадян засобами документального кіно задля вирішення гострих соціальних проблем та заохочення діалогу. Учасниками лабораторії створено 25 документальних фільмів, що відвідали більше 50-ти міжнародних фестивалів.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.