f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На тижні буде презентовано фільм «Крути 1918»

22.01.2018

У Київській області проходять зйомки батальних сцен художнього фільму «Крути 1918». 300 студентів і юнкерів узимку 1918 року під Крутами протистояли багатотисячній більшовицькій армії.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Фільм розповідає історію реального бою, що стався на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. В основі сюжету - історія двох братів, Андрія і Олекси Савицьких, які на тлі доленосних подій у країні закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнили «червоні» агенти. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких і брати Савицькі, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Історична драма розрахована не лише на тих, хто цікавиться історією: фільм «Крути 1918» планується як екшн, кіно для різновікової аудиторії.

Презентація фільму відбудеться 25 січня. Стрічку представить творча група у складі режисера Олексія Шапарєва, продюсера Андрія Корнієнка, автора сценарію Костянтина Коновалова, акторів Євгена Ламаха, Надії Коверської, Андрія Федінчика, Олексія Тритенка, Олександра Піскунова, Дмитра йОстапа Ступок.

Виробництво фільму здійснює компанія Good Morning Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, 8 вересня 2017 року у Межигір’ї стартували зйомкиповнометражної драми «Крути 1918. Захист» режисера Олексія Шапарєва, яка присвячена 100-річчю бою під Крутами.

22 березня 2017 року Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Гуд Монінг Дістрібьюшн» контракт про надання проекту «Крути 1918. Захист» державної фінансової підтримки розміром 26 млн. грн. Загальна вартість виробництва – 52 млн. грн.

Джерело: Детектор медіа.