f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Розенко запевняє, що кіностудію Довженка не продаватимуть

01.02.2018

На сьогодні дискусія про приватизацію Національної кіностудії імені Олександра Довженка в уряді завершена. Прийнято політичне рішення, підтримане Президентом і Прем’єр-міністром, що кіностудія приватизації не підлягає. 

Про це в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал

 

"Але це не означає, що вона має залишитися в тому вигляді, в якому вона зараз є. Тому що стан її жахливий. Причини цього стану очевидні – її свідомо вбивали і доводили до зубожіння протягом тривалого часу. На сьогодні від Національної кіностудії Довженка залишилися лише назва, добре ім’я, частина колективу і прекрасні актори. Але матеріально-технічна база фактично в стані занепаду", - сказав Розенко.

Віце-прем'єр нагадав, що Міністерство культури України разом із Держкіно та Національною кіностудією імені Довженка найближчим часом розроблять проект стратегічного плану розвитку і модернізації кіностудії.

"Переконаний, що цього року, в 90-ту річницю заснування кіностудії Довженка, ми будемо мати прориви в цьому напрямку, в тому числі і щодо матеріально-технічного переоснащення, яке дасть шанс кіностудії відновити свою діяльність", - наголосив Розенко.

 

Джерело: Укрінформ.