f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Лозниця знімає натуру до фільму "Донбас" на околицях Кривого Рогу

12.02.2018

Український режисер Сергій Лозниця почав зйомки епізодів фільму "Донбас" на околицях Кривого Рогу.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив кінокритик Дмитро Десятерик.

"Він натуру в Кривому Розі ще торік знайшов. Говорив, що пейзажі дуже схожі", - сказав Десятерик.

Це вже другий фільм, який знімається у Кривому Розі. До цього був "Січень-Березень" Юрія Речинського.

Втім, міська влада попередила городян, щоб ті не панікували, якщо побачать "терористів" у формі бандформувань "ЛДНР", "Сомалі", "Спарта" - це необхідно для зйомок окремих сцен фільму. Також у кількох районах міста будуть розвішані прапори так званої Новоросії, а вулицями ходитимуть люди у формі терористів.

Зйомки почалися 8 лютого у Терновському районі і триватимуть протягом 4-х днів.

Як відомо, 16 листопада 2017 року Державне агентство України з питань кіно уклало з кінокомпанією "Артхаус Трафік" контракт про надання проекту "Донбас" державної фінансової підтримки.

Проект копродукції України з європейськими країнами "Донбас" став одним з переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисер і сценарист фільму - Сергій Лозниця (Україна), продюсери - Хайно Декерт (Німеччина), Денис Іванов (Україна), Жак Беду і Маріанн Дюмолен (Франція), а також Марк ван Вармердам і Петер Варньє (Нідерланди).

За словами Сергія Лозниці, "Донбас" складатиметься з ряду епізодів: практично відтворених в ігровому кіно справжніх історій, що сталися на окупованих територіях. Кілька героїв зв'язуватимуть епізоди між собою і передаватимуть один одному, немов естафетну паличку, увагу глядачів.

Прем'єра фільму запланована на 2018-й рік.

 

Фото: Радіо свобода.

Джерело: Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.