f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На Європейському кіноринку працює Український стенд

19.02.2018

На Європейському кіноринку (European Film Market) 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю триває робота Українського стенду #UkraineIsYourDestination.

У рамках роботи стенду проводяться заходи, спрямовані на просування України на міжнародному кіноринку та налагодження співпраці з іноземними партнерами: на плазмі постійно демонструються трейлери українських фільмів, роздаються друковані презентаційні матеріали та проводяться зустрічі.

Цьогорічний дизайн стенду оформлений в мінімалістичному стилі, що є близьким для фестивальних кіл європейських країн. Головним мотивом стала пунктирна лінія, яка символізує дорогу, умовний шлях до України.

Європейський кіноринок є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків, тож представлення на ньому України є необхідним для просування українського кіно закордоном.

Фінансування і організація роботи стенду та проведення інших заходів здійснюється спільними зусиллями Держкіно та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни.

Працюватиме Український стенд до 23-го лютого.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.