f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Бахмуті відбудеться показ фільму «Одесити на Донбасі»

22.02.2018

25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.) з нагоди відкриття кінематографічного центру Донеччини стартує всеукраїнський тур документального фільму «Одесити на Донбасі».
Захід розпочнеться з урочистого відкриття меморіальної дошки Шепітько Ларисі Юхимівні – відомій українській сценаристці та кінорежисерці, опісля відбудеться показ фільму. Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Головні герої фільму - семеро одеситів, які брали участь у бойових діях в зоні АТО. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного свої. У кожного своя «військова історія». Хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми. А комусь навіть вдалося знайти у пережитих труднощах додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО та продовжувати боротьбу. А комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, що повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена.
Генеральний продюсер фільму - Олександр Дріз, керівник МПЦ «Фор-Пост», в активі якого ціла серія документальних фільмів на військову тематику.
Режисер - Олександр Авшаров .
Оператори - Максим Савченко, Антон Борисюк. Автори сценарію - Олександр Лірчук та Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».
Перед показом, орієнтовно о 13.15, відбудеться прес-конференція за участі авторів фільму. Захід пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.