f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм "Кіборги" планують показати у більшості столиць Європи

06.03.2018

Фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги" Міністерство інформаційної політики спільно з МЗС України та українською парламентською делегацією планує показати у більшості європейських столиць.

Про це повідомила в коментарі кореспонденту Укрінформу перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Буквально минулого місяця ми розпочали офіційну підтримку фільму "Кіборги". Ми возимо разом з Комітетом Верховної Ради у європейських справах, разом з МІП та МЗС фільм та показуємо в різних європейських столицях", - зазначила вона.

Джапарова також повідомила, що план таких показів складено на наступні півроку. Фільм вже був продемонстрований у Відні, невдовзі стрічку покажуть у Вашингтоні, Варшаві, Гаазі та Брюсселі.

"Запрошуємо до перегляду через наші амбасади. Як правило, організацію здійснює посольство України за підтримки комітету та міністерства. Ми також запрошуємо на такі покази команду фільму - Ахтема Сеїтаблаєва, Іванну Дядюру, продюсерів. Приїжджаємо разом з політиками, щоб показати інформаційну підтримку стрічки", - зауважила вона.

Джапарова також додала, що пріоритетною аудиторією таких кінопоказів є експерти, чиновники і політики.

Як повідомляв Укрінформ, прем'єра кінокартини “Кіборги” відбулася 7 грудня 2017 року.

За словами голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, фільм став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежності України. За два місяці прокату стрічку подивилися більше 310 тисяч глядачів, сума зборів становить понад 22,5 млн гривень.

Воєнна драма "Кіборги" присвячена одній із найбільш героїчних сторінок новітньої історії України - обороні Донецького аеропорту. Знімальна група разом із фондом "Повернись живим" започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім'ям загиблих у ДАП.

 

Джерело: Укрінформ.