f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Порошенко повідомив, скільки квитків продали торік на українські фільми в кінотеатрах

09.03.2018

В Україні торік завершено зйомки за державні кошти 47 фільмів, а на перегляд фільмів українського виробництво у кінотеатрах було продано 1,5 млн квитків, сказав Президент Петро Порошенко, виступаючи на церемонії вручення Шевченківської премії.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Президент відзначив, що це майже вчетверо більше квитків, ніж у 2016 році, й висловив сподівання, що тенденція до зростання кількості переглядів українських фільмів зберігатиметься.

«Прокатний успіх «Кіборгів» та багатьох інших українських фільмів свідчить про величезний суспільний попит на «своє» кіно. Важливо ж не тільки, скільки знімають, але й скільки дивиться. Так от, 2017 року в українських кінотеатрах на фільми українського виробництва глядачі купили півтора мільйони квитків», - сказав Петро Порошенко.

Він також завважив, що минулого року за державної підтримки завершено зйомки 47 різножанрових фільмів.

«Із приємністю очікуємо найближчим часом чимало цікавих прем’єр про наше – про Крути, про Петлюру, про АТО, про Чорнобиль. До речі, й національна Шевченкіана має поповнитися художнім фільмом «Тарас. Повернення», - поінформував Президент.

За його словами, у 2018 році на кіновиробництво із державного бюджету планується виділити мільярд гривень, що вдвічі більше, ніж попереднього.

Як повідомляв «Детектор медіа», сьогодні, у 204-й день народження Кобзаря Президент Петро Порошенко вручив національні премії імені Тараса Шевченка 2018 року, присуджені на підставі подання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

 

Фото: president.gov.ua

Джерело: Детектор медіа.
23 грудня, понеділок, Синій зал ЮВІЛЕЇ ФІЛЬМІВ – РОКОВИНИ ГЕРОЇВ Вечір пам’яті праведників - лікаря Т. Яновського та археолога М. Макаренка

24 грудня, вівторок, Червоний зал Прем’єрний показ художнього фільму «ХАЙТАРМА». Початок о 18 годині 30 хвилин

25 грудня, середа, Синій зал «Кіношні бувальщини». Фільму «ПАРТИЗАНСЬКА ІСКРА» - 55 років. Початок о 18 годині