f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Прес-брифінг учасників DOCU/УКРАЇНА та найцікавіші події 29 березня

29.03.2018

Цього року вперше за історію Docudays UA у конкурсі DOCU/УКРАЇНА змагаються повнометражні фільми.
У дебютну збірку національного конкурсу було відібрано 6 стрічок. Усі фільми – національні прем’єри. Запрошуємо на відкритий прес-брифінг з його учасниками 29 березня о 15.00 в рамках майстерні документалістиці DOCU/КЛАС.
Місце: кінотеатр «Жовтень», зала «Класік» «Щорічно ось уже кілька років ми отримуємо близько 100 заявок від фільмів, створених українськими документаліст(к)ами або за участю документалістів(-ок) України. Не заради красного слова скажу, що цього року доводилося вибирати вже серед дуже сильних робіт. І тому дебют національного конкурсу повнометражних фільмів ми з гордістю представимо не лише нашим глядач(к)ам, але й великій кількості фестивальних відбірників, дистриб'юторів, представників європейських телеканалів, які відвідають наш фестиваль цього року,» - зазначає Геннадій Кофман, програмний директор фестивалю.
Сподіваємось, що Docudays UA розпочне відлік успішної фестивальної долі для більшості цих фільмів і стане новою віхою у творчій кар'єрі їх авторів(-ок). Запрошуємо представників медіа та всіх охочих на відкриту зустріч з українськими режисер(к)ами.
Учасники та учасниці прес-брифінгу:
Марія Кондакова, режисерка фільму «Вона та війна»;
Уляна Осовська, режисерка фільму «Майже 10 000 виборців»;
Таня Ходаківська, режисерка фільму «Манливий, солодкий, без меж або Пісні і танці про смерть»;
Ігор Мінаєв, режисер фільму «Какофонія Донбасу»;
Ярослав Пілунський, Юлія Шашкова, Юрій Ґрузінов, режисери «Перша сотня»;
Дмитро Лавриненко, режисер фільму «Whereufrom».
Модерує зустріч програмерка фестивалю Ольга Бірзул.
ВХІД ВІЛЬНИЙ ТА НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

 

Офіційна інформація.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.