f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Одеський кінофестиваль презентував офіційний постер

28.04.2018

9-ий Одеський міжнародний кінофестиваль, що відбудеться 13 - 21 липня, презентує цьогорічний офіційний постер.

Про це повідомляє прес-служба фестивалю

"Поєднання різноманітних видів мистецтва через кіно і згуртування навколо них - саме таку ідею втілив арт-дует братів-близнюків Івана та Василя Костенків, засновників BRATY Art Studio, котрі стали авторами офіційного іміджу 9-го ОМКФ", - ідеться в повідомленні.

За словами авторів постера, поєднання різноманітних видів мистецтва через кіно і згуртування навколо них - саме таку ідею вони втілили.  

"Постер для ОМКФ-2018 - це своєрідна алюзія на фреску Мікеланджело "Створення Адама". Задум Мікеланджело - несумісність людського та божественного, тому руки на фресці не торкаються одна одну. Проте в нас руки тісно сплетені, об'єднані так само, як кіно поєднує у собі всі види мистецтва та як кінофестиваль об'єднує усіх довкола себе", - відзначають Іван та Василь Костенки.

Василь та Іван Костенки заснували бренд BRATY Art Studio у 2011 році. Вже четвертий рік поспіль вони стають авторами офіційного постера Одеського кінофестивалю. Свої роботи тандем створює у техніці колажу, використовуючи при цьому фотографії, журнальні вирізки, акварелі та інші компоненти.

Джерело: Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.