f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кінофестиваль "Молодість" оголосив склад журі основного та національного конкурсів

22.05.2018

Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", який проходитиме з 27 травня по 3 червня, оголосив склад журі основного та національного конкурсів.

Як повідомляють на сайті фестивалю, основне журі, яке судитиме три конкурсні програми і присуджуватиме головну нагороду - "Скіфського оленя", очолила продюсер Клаудіа Ландсбергер (Нідерланди).

Разом з нею до складу журі увійшли композитор Алла Загайкевич, продюсер Сергій Лавренюк, актор Адріан Цвікер і програмний директор кінофестивалю "Лістапад" у Мінську Ігор Сукманов.

Журі судитиме основний повнометражний конкурс дебютів, куди увійшло 12 фільмів, конкурс дебютного короткого метра і студентських робіт.

Крім того, оголосили склад журі національного конкурсу. До нього увійшли директор кінофестивалю "Темні ночі" в Таллінні Тііна Локк-Трамберг, програмний директор Одеського кінофестивалю Антельм Відо і режисер Марина Степанська. У національному короткометражному конкурсі бере участь 21 фільм.

Лівий берег.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.