f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Суд виправдав голову Держкіно у справі про виплату премій кузині

25.05.2018

Печерський райсуд Києва в п'ятницю розглянув по суті справу за протоколами про нібито корупційні правопорушення, складеними Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) стосовно голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка.

"Справу закрито у зв'язку з відсутністю складу правопорушення! Тепер чекаю на вибачення з боку представників НАЗК! Сподіваюся, що вибачатися вони будуть так само публічно, як паплюжили мою репутацію", - написав Іллєнко в фейсбуці.

Він додав, що 10 травня НАЗК програло справу за несвоєчасне подання заступником голови Держкіно Сергієм Неретіним декларації про доходи за 2016 рік.

Нагадаємо, НАЗК побачило адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, у виплаті Пилипом Іллєнком премій своїй кузині в 2016-2017 роках.

Іллєнко парирував, що його двоюрідна сестра працює в Держкіно з 1997 року, задовго до його приходу в агентство, а премії (26 755 грн у 2016 році і 39 286 грн у 2017 році) їй нараховувалися на загальних підставах.

 

Лівий берег.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.