f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Арґумент-Кіно вночі з 8 на 9 липня о 00:55: Про Інґмара Берґмана, Гарисона Форда й Тома Генкса

06.07.2018

Вночі з 8 на 9 липня на телеканалі «1+1» о 00:55 дивіться авторську програму Володимира Войтенка «Арґумент-Кіно»  – 6 випуск 20 сезону. 

У випуску подається традиційна інформація про кінотеатральні новинки. Зокрема, про бойовик із Двейном Джонсоном «Хмарочос», німецько-канадський фільм жахів «Тіло», видовищну австралійську документальну симфоніюя під назвою «Гора» і для родинного перегляду – про американськуа анімацію «Монстри на канікулах 3».

В Арґументі-Кіно про анімацію «Монстри на канікулах 3»

В Арґументі-Кіно телеесей до 100-річчя Інґмара Берґмана


Далі в програмі – портрет правдиво американського актора Гарисона Форда  й телеесеї про акторів Тома Генкса, Діане Крюґер; до 30-річчя на екранах, про бойовик із Брюсом Вілісом «Міцний горішок», а також, до 100-річчя від дня народження, про геніального шведського кінорежисера Інґмара Берґмана.

Арґумент-Кіно

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.