f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У виробництві - документальний "фільм-портет" про Давида Черкаського

13.07.2018

11 липня Державне агентство України з питань кіно уклало з кіностудією «Кінематографіст» контракт про надання кінопроекту «Давид – свято довжиною в життя» державної фінансової підтримки розміром 3 млн 704 тис. 836 грн, що і складає загальну вартість виробництва фільму.

Кінопроект режисера та автора сценарію Сергія Волкова «Давид – свято довжиною в життя» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Це документальний фільм з елементами анімації про творчий шлях видатного режисера-мультиплікатора Давида Черкаського, на роботах якого виросло декілька поколінь глядачів.Продюсером стрічки є Світлана Степаненко.

«Фільм-портрет» про Давида Черкаського розповість про яскраву людину, яка все життя ділиться своєю радістю з навколишнім світом. Художнім керівником картини є близький друг і незмінний співавтор Давида Яновича художник Радна Сахалтуєв: їх творчому тандему вже понад п'ятдесят років. На фільмом працюватимуть також композитор Володимир Бистряков та відомі актори Віктор Андрієнко, Валерій Чигляєв та інші. 

Завершення фільму заплановано на липень 2019 року. 

 

Інформацію надано Державним агентством з України з питань кіно.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.