f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм «Вулкан» отримав найвищу нагороду Єреванського міжнародного кінофестивалю «Золотий абрикос»

16.07.2018

Створена за підтримки Держкіно України стрічка Романа Бондарчука «Вулкан» отримала Гран-прі фестивалю.

Про це повідомлено на офіційному сайті Golden Apricot Yerevan International Film Festival.

Цьогорічний Єреванський кінофестиваль тривав з 8 по 14 липня. Журі фестивалю очолив двічі оскароносний іранський режисер Асгар Фархаді.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав команду фільму і наголосив: «Це перша міжнародна нагорода «Вулкану», яка, я впевнений, покладе для нього добрий початок фестивальних перемог».

Після гучної прем’єри у Карлових Варах про український фільм вийшли позитивні рецензії на сторінках впливових у світі видань про кіно: журналі Screen Daily, «The Hollywood Reporter» та ін.


Картина «Вулкан» створювалася спільно Україною, Німеччиною та Монако. З українського боку виробництво фільму здійснила кінокомпанія «Тато Фільм» (продюсерка Олена Єршова) і ГО «Південь» (продюсерка Дар'я Аверченко) за підтримки Держкіно.

Стрічка також була представлена у позаконкурсній програмі Мюнхенського МКФ.

Українська прем’єра «Вулкану» відбудеться 18-го липня у рамках 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Держкіно
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.