f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільми "Будинок "Слово" та "IZI" вийшли в онлайн-прокат

16.07.2018

Документальний фільм «Будинок «Слово»» після успішного кінотеатрального прокату та фестивального життя офіційно вийшов в онлайн-прокат. Українська інтернет-прем'єра кінострічки відбулась 1 липня на відеосервісі Megogo. За межами України фільм можна подивитися на платформах ITunes, Google Play, Amazon, Vimeо та JMan.tv.

Міжнародним дистриб'ютором кінострічки став провідний сейлс-агент «Journeyman pictures». Дистриб’ютором в Україні стала компанія «Артхаус Трафік». Генеральний медіа партнер – канал «Україна».

Документальний фільм «Будинок «Слово»» отримав нагороду Національної кінопремії «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий документальний фільм».

Стрічка створювалася компанією FRESH PRODUCTION GROUP за підтримки Міністерства інформаційної політики України, Комітету ВРУ з питань свободи слова, Міністерства культури України та Міністерства освіти і науки України. Режисером фільму є Тарас Томенко, продюсерами – Юлія Чернявська та Олег Щербина, авторами сценарію – Любов Якимчук і Тарас Томенко, композитором – Алла Загайкевич.

Нагадуємо, що світова прем'єра фільму «Будинок «Слово»» відбулась на 33-му Варшавському кінофестивалі, де стрічка була представлена в основній конкурсній програмі. 27 жовтня 2017 року у Харкові пройшла національна прем'єра фільму. Також документальний фільм «Будинок «Слово»» був відібраний до програми FIVE CONTINENTS Міжнародного Гетеборзького кінофестивалю - найбільшого кінофестивалю в скандинавських країнах. Крім того, нещодавно відбулась британська прем’єра фільму в Лондоні.

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.