f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Бобот та Енергія Всесвіту». Ініціатива по збору сміття

08.08.2018

З хештегом #БоботПротиСміття стартувала соціальна ініціатива зі збору та здачі сміття у спеціалізовані пункти прийому.

Її ініціаторами стали команда фільму «Бобот та Енергія Всесвіту» разом з компаніями «Київміськвторресурси», «Україна без сміття» та мережа супермаркетів«Сільпо».

«Ми дуже раді, що команда фільму звернулася до нас із такою пропозицією. Ідея ініціативи полягає в тому, щоб привернути увагу українців до теми забруднення і розпочати сортування сміття і здачу його на переробку. Чим більше людей розпочне з себе, тим якіснішим буде результат»,  – В’ячеслав Фузік, т.в.о.«Київміськвторресурси».

«Ця ініціатива – ще один спосіб розповісти українцям про те, що кожен з нас починає свою боротьбу з себе, на своїй ділянці відповідальності. Хочеш змінити світ – розпочинай з малого кроку, як наш герой фільму. Наша ініціатива триватиме з 7 серпня по 7 вересня. Всі, хто здасть сміття в пункти збору і виконає умови акції, стає учасником розіграшу квитків!», - продюсер фільму Олексій Москаленко.

«Мені приємно, що творці українських фільмів не тільки розвивають наше кіно, але й роблять важливі та необхідні зміни для всієї України. Було б добре, якби до ініціативи #БоботПротиСміття долучилися пункти зі збору сміття і з інших міст», – Пилип Іллєнко, Голова Державного агентства України з питань кіно.

Всі, хто долучиться до ініціативи, не тільки зможе виграти квиток на фільм «Бобот та Енергія Всесвіту», який виходить в прокат вже 30-го серпня, але й зробити чистішою свою країну і цілий світ.

Для цього потрібно:

1. Здати сміття в пункти «Київміськвторресурси», «Україна без сміття» або #SilpoRecycling.
2. Зробити фото в пункті прийому  на фоні постера фільму «Бобот та Енергія Всесвіту».
3. Розмістити фото з хештегом #БоботПротиСміття у будь-яку соцмережу. 

Випадковим шляхом з числа всіх, хто виконає усі зазначені вище умови, буде обрано 100 переможців, які отримають квитки на фільм у Києві! Результати буде розміщено на сторінці фільму у Фейсбук.

Пункти прийому та час роботи за посиланням: 
Київвторресурс: http://kgvr.kiev.ua/punkty-priyema-vtorsyrya-i-makulatury/;

Україна без сміття: Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25;
#SilpoRecycling: Київ, вул. Калнишевського, 2.

Про фільм:

«Бобот та Енергія Всесвіту», українська si-fi стрічка створена за підтримки Держкіно і виходить в прокат вже 30 серпня. Фільм розповідає про те, що по всій Землі з незрозумілих причин повністю зникає електроенергія. 12-річний Вадик потрапляє в коловорот подій і на його плечі лягає місія з порятунку світу. Йому на допомогу приходить Бобот – інопланетна істота, яка маскується під трасформаторну будку. Вони намагаються запобігти катастрофі. Чи вдасться героям стати на заваді силам темряви, дізнаєтеся вже 30-го серпня!

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.