f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У центрі Києва знову побачили комуністичну символіку — знімають кіно про Стуса

09.08.2018

У Києві тривають зйомки художнього фільму про Василя Стуса, тому жителям столиці не варто хвилюватися, якщо вони побачать у центрі міста комуністичну символіку.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.

«У центрі столиці почала з'являтись комуністична символіка. То в Ботанічному саду, а то і просто посеред Хрещатика. Але українцям хвилюватися не варто. Червоні прапори - лише декорації до фільму про Василя Стуса», - зазначив Гройсман.

За його словами, стрічка про геніального українського поета вийде на екрани лише взимку наступного року, а спостерігати за знімальним процесом можна зараз.

Половина бюджету картини - державні кошти.

Як повідомив раніше PR-менеджер фільму Денис Масліков, зйомки української стрічки з робочою назвою «Птах душі», яка присвячена життю поета та дисидента Василя Стуса, майже завершені. Розпочалися вони наприкінці квітня.

Проект фільму став одним із переможців 10 конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. Держкіно виділяє на нього 19 мільйонів гривень, загальний бюджет - близько 40 мільйонів.

 

Укрінформ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.