f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Києві презентували книгу про єврейське кіно

31.08.2018

У столиці презентували книгу про єврейське кіно «Дивлячись, як подивитись: кіно в єврейському об'єктиві».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це перша книга про єврейське кіно, написана російською мовою. Тому що такий феномен ще ніхто не досліджував, ніхто не збирав воєдино ті книги та фільми, які були зроблені єврейськими режисерами або на єврейську тему», - наголосив під час презентації книги співпрезидент Вааду (Асоціація єврейських організацій та громад України) Йосип Зісельс.

Як зазначив автор видання Святослав Бакіс, це не перша його книга. Ця ж видана на основі написаних ним близько 80 рецензій на єврейське кіно. Крім рецензій, збірник містить монографічні статті про окремих діячів єврейського кіно.

Головний сенс книги, за словами автора, полягає саме у рецензіях, у яких відображається зміст фільмів. Об'єднує цю збірку критичне ставлення автора до багатьох фільмів про Голокост, адже, на його думку, вони «штучні».

«Потрібно пам'ятати про це, але не потрібно комерціалізувати (пам'ять про Голокост - ред.)», - зауважив він.

Святослав Бакіс - уродженець Чернівців, але наразі постійно проживає у Нью-Йорку і є громадянином США. Він - постійний автор газети Вааду «Хадашот».

У 2013 році Бакіс видав книгу «Допотопне кіно».

Джерело: Укрінформ

23 грудня, понеділок, Синій зал ЮВІЛЕЇ ФІЛЬМІВ – РОКОВИНИ ГЕРОЇВ Вечір пам’яті праведників - лікаря Т. Яновського та археолога М. Макаренка

24 грудня, вівторок, Червоний зал Прем’єрний показ художнього фільму «ХАЙТАРМА». Початок о 18 годині 30 хвилин

25 грудня, середа, Синій зал «Кіношні бувальщини». Фільму «ПАРТИЗАНСЬКА ІСКРА» - 55 років. Початок о 18 годині