f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Зустрічайте новий трейлер комедії "Шляхетні волоцюги"

19.09.2018

До вашої уваги - третій трейлер музично-комедійного бойовика "Шляхетні волоцюги".


У ньому ви більше дізнаєтесь про одну з головних героїнь стрічки - Христину. Дівчина рано залишилася без батьків і за опікуна мала свого дядечка. Після його несподіваної смерті вона стає на заваді одразу двом представникам світового зла - нацистам та комуністам. Але Христина не з тих, хто погоджується стати жертвою обставин! Разом з батярами Міреком та Бодею вона рятує і себе, й увесь світ, і не в останнє – завдяки коханню Христі до Збишека, її хлопця. Воно настільки сильне, що не боїться ні сил зла, ні навіть Збишекової мами!

У ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов та інші.

Режисер - Олександр Березань 

Сценаристи - Тарас Боровок та Дмитро Наумов

Продюсер – Дмитро Кравченко 

Особливістю фільму «Шляхетні волоцюги» є невеликі, але яскраві ролі «Братів Гадюкіних» та гурту «Ray Band». У стрічці глядачі почують їхні пісні, а також трек Мирослава Кувалдіна «У місті з назвою Львів».

Фільм знято компанією «Ґанзафільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокатник - Ukrainian Film Distribution. 

Зустрічайте «Шляхетних волоцюг» у кіно з 27 вересня!

 

Інформацію надано Держкіно України

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.