f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

86PROKAT випускає на екрани фестивальні хіти

03.10.2018

Цієї осені дистриб'юторська компанія 86PROKAT випустить у прокат фільми, що відзначилися на міжнародних та українських кінофестивалях.

Вже 11 жовтня розпочнеться прокат польсько-англійського фільму  “Усі безсонні ночі” –  яскравої молодіжної стрічки Міхала Марчака про романтику 20-річних. Нон-стоп рейви, побачення на даху, безглузді вчинки та готовність до всього заради насолоди від кожної миті. Фільм здобув нагороду за найкращу режисуру на фестивалі Sundance та став справжнім улюбленцем глядачів фестивалю кіно та урбаністики “86”.

24-31 жовтня  у кінотеатрі “Жовтень” відбудеться “86: Післямова” – серія ексклюзивних показів найкращих фільмів цьогорічного фестивалю кіно та урбаністики “86”.

8 листопада в український прокат вийде “Кришталь” – фільм-володар Гран-прі 9-го Одеського Міжнародного кінофестивалю, знятий білоруською режисеркою Дарією Жук.

22 листопада у кінотеатрах стартує перше українське мок’юментарі “2020. Безлюдна країна” молодого режисера Корнія Грицюка про те, що було б, аби вся країна одночасно обрала масову еміграцію. Фільм здобув багато схвальних відгуків на МКФ "Молодість" 2018 та продовжує подорож фестивалями.

Інформацію надано прес-центром 86PROKAT