f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Позиція 20.06.19

26.06.2019

Наталя Дніпренко, Віктор Броницький Наталя Дніпренко, режисер телебачення Віктор Броницький, програмний директор студентського фестивалю «Перший крок»

ПРО ФЕСТИВАЛЬ

Фестиваль студентського кіно «Перший крок» створений як майданчик для демонстрації та обговорення студентських кіноробіт українських кіношкіл. Фестиваль є простором для налагодження професійних контактів між творцями фільмів і людьми, що займаються комерційним просуванням кінопродукту. Фестиваль зміцнює міжнародні зв'язки та сприяє обміну ідеями та творчим досвідом між студентами кінематографічних шкіл. Основний упор робиться на роботи в розважальних глядацьких жанрах (комедії, фантастика, хоррор), а також на фільми соціально-філософської тематики - для залучення їх в подальшому до комерційних проектів. Фестиваль пропагує новаторство і професійний вишкіл кіношкіл. Основна ідея фестивалю така - студентів необхідно підтримувати, тому що завтра вони будуть формувати кіноіндустрію нашої країни, представляючи наш кінематограф на світовій арені. Фестиваль студентського кіно «Перший крок» проводитися тільки в Одесі - неофіційній столиці вітчизняного кінематографа.

https://www.youtube.com/watch?v=PgQDc8gi09A&fbclid=

IwAR10WESM8ZirV31CmJxYHadbwk_tMZQbBLa2ADDcQP5EhKea3wm7HyM31nY

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.