f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Олександр Ткаченко: Українське виробництво серіалів переживає момент старту ракети у космос

25.05.2015

Цього року українське телебачення зіткнулося з нечуваним викликом. Нині відбувається усвідомлення себе як окремої нації, у тому числі й у рамках ТБ, переконаний генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко. Дивіться його лекцію в рамках поточного конкурсу THE NEXT BIG THING-2015.

Раніше Україна не мала можливості впливати на світовий серіальний процес, наша країна могла робити це хіба що через російський ринок, на який і була орієнтована робота багатьох знімальних груп. Нині прийшов час створення власних історій, героїв і фільмів, наголосив Олександр Ткаченко.

Одним із найзатребуваніших серіальних жанрів в Україні він вважає комедію. Комедійний серіал виробництва «1+1» «Останній москаль» пройшов з високими рейтингами, канал планує запустити другий сезон. Такий успіх серіалу Олександр Ткаченко пов'язує із важкою ситуацією в країні, з утомою глядачів від негативу.

«Ми переживаємо момент старту ракети у космос. У нас не було майже нічого. Те, що називали українським виробництвом, існувало для Росії. Так, 25-30% продукції, яку демонстрували в РФ, виробляли у нас. Можна пишатися багатьма роботами, але їх було розраховано на іншого замовника. У вас є унікальний шанс стати основою для створення нової української індустрії», - звернувся Олександр Ткаченко до слухачів майстер-класу.

Майстер-клас Олександра Ткаченка відбувся в рамках поточного конкурсу THE NEXT BIG THING-2015, одним із членів журі якого і є медіаменеджер. Цього разу канал «1+1» шукає свіжі оригінальні ідеї серіалів.

ВідеоТеКа, 20 травня 2015

22 травня, середа, Малий зал Посольство Аргентинської Республіки та Посольство Республіки Куба в Україні представляють «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»