f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Семен Горов: «Якщо ваш сценарій не зачіпає з перших рядків, його прочитає лише ваша мама»

21.04.2015

Як зняти так, щоб дивилася вся країна? Семен Горов розповідає про історії, на яких тримається більшість фільмів і серіалів, про жанри, на які чекає український ринок, і про те, що спільного між презентацією ідеї продюсеру і розповіддю анекдоту на галасливій вечірці.

«Не бійтеся зрисовувати. Все вже давно вигадано. Якщо ви хочете зняти сцену погоні, оберіть сім фільмів зі сценами погоні, які вам подобаються, і розберіть їх покадрово, повторюючи основні плани. Колись на зйомках одного фільму відбувся показовий діалог. Оператор заліз на дерево з ручною камерою. Нервовий режисер питає: «Навіщо ти туди лізеш?» «Я хочу зняти загальний план згори», - відповідає оператор. «Лише дивись, аби не вийшло як у Чарлі Чапліна у "Вогнях великого міста"», - кричить режисер. А оператор відповідає трохи сумно: «Не бійся, не вийде». Тому не бійтесь, у вас все одно не вийде. Але, повторюю, ви почнете бачити щось своє і додавати родзинку», - ділиться секретами майстерності Семен Горов, режисер українського серіалу «Останній москаль».

Майстер-клас Семена Горова відбувся в рамках конкурсу THE NEXT BIG THING-2015.

ВідеоТеКа, 20 квітня 2015 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда