f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Олександр Ткаченко: Від заборони російського контенту українські телекомпанії тільки виграють

17.02.2015

Українські телеканали давно вже мали розпочати виробництво власного контенту, але продовжують купувати російські серіали. Закон, що забороняє розповсюдження в Україні фільмів російського виробництва, має спонукати телеканали виробляти свій продукт, переконаний генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко. Таку думку він висловив у дискусії із генеральним директором НТКУ Зурабом Аласанією щодо культури та пропаганди.

«Бюджет Держкіно два роки тому був 50 млн. гривень (144 млн. гривень, з яких фактично на кіновиробництво було виділено 132 млн. гривень. – НСКУ). Тоді ж українські канали інвестували в російську телеіндустрію приблизно 250-300 млн. доларів. За ці гроші було цілком реально розпочати власне виробництво», – розповідає Олександр Ткаченко.

Водночас гендиректор «1+1 медіа» звертає увагу на те, що нині закон №1317, який забороняє розповсюдження в Україні фільмів російського виробництва, а також фільмів, що пропагують правоохоронні органи, збройні сили, інші військові чи силові формування РФ, у «підвішеному стані». Поправка Олега Ляшка призвела до того, що підписання закону Президентом опинилося під питанням.

Зі свого боку Зураб Аласанія наголошує, що Суспільний мовник «не потягне» виробництво серіалів, адже лише одна серія на сьогоднішній день коштує 40 тис. доларів. «Якщо Олександр має величезний холдинг та може про це думати, то ми – ні. Він пропонує долучитися до створення, але я не можу нічим бути йому корисним. Щоб з тобою ділилися контентом, треба хоч якось брати участь в його виробництві, а я не можу», – зізнається гендиректор НТКУ.

Діана Поладова, ВідеоТеКа, 15 лютого 2015 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда