f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

45-та «Молодість»: визнання у Франції й увага до актуальної документалістики

25.10.2015

24 жовтня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відкрився 45-й київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

Круглу дату «Молодість» зустрічає із державною нагородою Франції. Про присвоєння звання кавалера ордену мистецтв та літератури генеральному директору кінофестивалю Андрію Халпахчі за популяризацію французької культури оголосила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Свою промову пані Дюмон зачитала українською, а внесок «Молодості» у світову культуру порівняла зі здобутками Каннського та Венеційського кінофестивалів.

Учасники урочистої церемонії відкриття «Молодості» висловили свою підтримку ув'язненому в Росії українському кінорежисеру Олегу Сенцову. Двічі зал піднімався, аби підтримати його оплесками. А протягом кінофестивалю, повідомляє прес-служба КМКФ «Молодість», демонструватимуться 38 роликів на підтримку режисера.

Подолавши фінансові труднощі, оргкомітет кінофестивалю знайшов можливість запропонувати глядачам цікаву програму. Представлене на КМКФ «Молодість» і документальне кіно. Окрім стрічки «Подія» Сергія Лозниці, неігрові картини можна переглянути у національному, короткометражному та студентському конкурсах.

«Дуже багато актуальних картин, – каже Андрій Халпахчі. – І це важливо, бо документальне кіно не може бути просто кінохронікою. Це кіно, яке говорить про дуже важливі проблеми. А сучасне документальне кіно реагує на сучасні проблеми швидше, ніж ігрове кіно. Фільми про Майдан, фільми про АТО сьогодні є дуже важливими».

«ВідеоТеКа», 25 жовтня 2015 року

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ