f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Україні» показали «жовту картку» через серіал «Не зарікайся»

20.05.2016

28 квітня 2016 року відбулося чергове засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, під час якого телеканалу «Україна» було винесено попередження.

Таке рішення Нацрада ухвалила після розгляду підсумків позапланової перевірки мовника через трансляцію «Україною» серіалу «Не зарійкася». За відповідну санкцію одноголосно проголосували усі члени Нацради. Питання розглядали на засіданні регулятора одним із перших у порядку денному, і його обговорення тривало більше 4 годин з кількома перервами.

Під час дискусії, зокрема, були присутні представники каналу «Україна» та виробників серіалу «Не зарікайся», голова Держкіно Пилип Іллєнко, колишній комбат полку «Миротворець» та нинішній народний депутат України Андрій Тетерук, бійці АТО та представники громадянського руху «Відсіч».

Про те, з якими аргументами прийшли сторони медіаконфлікту та у якій атмосфері регулятор ухвалював рішення – у репортажі «Відеотеки».

«Відеотека», 28 квітня 2016 року

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ