f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Україні» показали «жовту картку» через серіал «Не зарікайся»

20.05.2016

28 квітня 2016 року відбулося чергове засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, під час якого телеканалу «Україна» було винесено попередження.

Таке рішення Нацрада ухвалила після розгляду підсумків позапланової перевірки мовника через трансляцію «Україною» серіалу «Не зарійкася». За відповідну санкцію одноголосно проголосували усі члени Нацради. Питання розглядали на засіданні регулятора одним із перших у порядку денному, і його обговорення тривало більше 4 годин з кількома перервами.

Під час дискусії, зокрема, були присутні представники каналу «Україна» та виробників серіалу «Не зарікайся», голова Держкіно Пилип Іллєнко, колишній комбат полку «Миротворець» та нинішній народний депутат України Андрій Тетерук, бійці АТО та представники громадянського руху «Відсіч».

Про те, з якими аргументами прийшли сторони медіаконфлікту та у якій атмосфері регулятор ухвалював рішення – у репортажі «Відеотеки».

«Відеотека», 28 квітня 2016 року

20-21 лютого, вівторок-середа, Блакитна вітальня Міжнародна науково-практична конференція «РЕЖИСУРА ЕКРАННИХ МИСТЕЦТВ: актуальні питання професії, методологія навчання».

22 лютого, четвер, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин»

24 лютого, субота, Червоний зал ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ Художній фільм «ВЕЧІРКА»