f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано трейлер фільму Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва»

24.04.2017

Презентовано трейлер повнометражного художнього фільму Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва», створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Автор сценарію: Микола Рибалка
Режисер: Ахтем Сеітаблаєв
У ролях: Лілія Яценко, Andrian Zwicker, Atzmon Wircer Shmuel, Ахтем Сеітаблаєв, Веніамін Прибура
Продюсер: Іванна Дядюра
Компанія-виробник: «Ідас фільм»
Україна, 2017, 95 хв.

Неймовірна, але цілком реальна історія молодої кримськотатарської дівчини, яка під час окупації фашистами Бахчисараю врятувала життя 88-ох єврейських дітей. Саїде – вихователька у притулку для татарських дітей-сиріт. До неї звертається за допомогою хлопчина Іцхак, який разом з іншими дітьми-євреями переховується від фашистів. Перед дівчиною постає важка моральна дилема – допомогти дітям чи, рятуючи власне життя, відмовити їм? Не дивлячись на смертельну загрозу, дівчина бере під свій захист небезпечних вихованців та перетворює маленьких євреїв на татар – дає їм нові імена, навчає мови, звичаїв і молитов. Але чи вдасться їм обманути карателів та врятуватися від смерті?

Проект фільму «Чужа молитва» (робоча назва – «Її серце») став переможцем 7-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Бюджет фільму становить 31 млн. грн., частка державного фінансування – 10 млн. грн.

На великі екрани «Чужа молитва» вийде 18 травня 2017 року.

Офіційна інформація

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ