f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

«Тарас. Повернення»: фільм про найближчу людину

25.06.2017

Подаємо сюжет «ВідеоТеКи» зі знімального майданчика фільму «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка.

Художня стрічка фільмувалася понад рік в Одесі, Білгород-Дністровську та Мангистауській і Алматинській областях у Казахстані. Останні епізоди фільму творча група вирішила відзняти у київській фортеці «Косий капонір».

Стрічка розповідає про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербурга: його помилував особисто цар Олександр II. Проте, військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти Тараса Шевченка про це й видавати указ про звільнення. Більш того, таємний агент з Петербурга намагається зробити все, щоб поет залишився тут назавжди.

Ролі у фільмі виконують: Борис Орлов (грає Кобзаря), Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай.

Вихід картини на широкі екрани заплановано в березні 2018 року.

Художній фільм «Тарас. Повернення» створюють Продюсерський центр «ІнсайтМедіа», Одеська кіностудія та Tanaris Production (Казахстан) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«ВідеоТеКа», 17 червня 2017 року

Перший Кіноогляд оголосив переможців

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05