f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано перший трейлер і постер комедії «DZIDZIO Контрабас»

01.07.2017

Презентовано перший трейлер і постер вітчизняної комедії Олега Борщевського «DZIDZIO Контрабас».

«Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi – для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все», – йдеться в синопсисі стрічки.

«Скажу чесно, сценарій писався з мене. В фільмі ви побачите того DZIDZIO, якого знаєте і любите. Ми нічого не вигадували, а брали реальні життєві історії», – каже головний продюсер фільму Дзідзьо (Михайло Хома).

«Ми запросили у фільм справді зірковий склад акторів, які разом з нами повірили у фільм і зробили його смішним і незабутнім», – зазначив продюсер Павло Сушко.

Ролі виконують: Дзідзьо (Михайло Хома), Ігор Кондратюк (священник), Римма Зюбіна (продавчиня), Володимир Горянський (браконьєр), Олексій Вертинській (митник), Олена Лавренюк та учасники гурту DZIDZIO.

«Ми задумували фільм, який буде близьким і зрозумілим кожному українцю. І після зйомок я можу сказати, що ця комедія має всі шанси стати народною», – розповів головний продюсер Сергій Лавренюк.

Невдовзі автори планують випустити другий трейлер фільму «DZIDZIO Контрабас».

В прокат стрічка виходить 31 серпня 2017 року.

За офіційною інформацією

7-9 листопада, четвер-субота, Червоний зал «Сучасна анімація - досягнення, проблеми, перспективи»

10 листопада, неділя, Синій зал Світова флешмоб-прем’єра документального фільму «Я-Мобер» (Реж. А. Дем’яненко, Д. Томашпольський)

11 листопада, понеділок, Синій зал ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО: «Графиня із Гонконґу» (реж. Ч. Чаплін)