f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Одеський МКФ назвав офіційного дизайнера фестивалю

20.03.2017

Цього року Президент Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко з’явиться на урочистих церемоніях відкриття та закриття 8-го ОМКФ і на інших заходах фестивалю у вбранні від Лілії Літковської – хедлайнера української моди, засновника бренду LITKOVSKAYA, інформує пресова служба фестивалю.

Окрім образів на Одеському кінофестивалі, дизайнер також створить ексклюзивне вбрання Вікторії Тігіпко для урочистої церемонії вручення нагород Національної Кінопремії, яка відбудеться у Києві 20 квітня 2017 року.

«Лілія Літковська – одна з найвідоміших українських дизайнерів, яка створює актуальні та мінімалістичні колекції, – каже Президент Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко. – Вона – візіонер української моди, а її бачення дуже часто випереджає fashion-тренди. Це перегукується з головною місією Одеського кінофестивалю, адже ми також презентуємо глядачам найактуальніші й найексклюзивніші прем’єри кращих фільмів, які після цього стають справжніми кінохітами. Емоції, що бренд LITKOVSKAYA дарує своїми колекціями, можна порівняти із натхненням, яким ми заряджаємося під час перегляду гарного інтелектуального кіно: за зовнішньою простотою форми та мінімалістичністю відчувається, що у кожному образі, як і в чудовому фільмі, закладено безліч багатогранних сенсів та новаторських ідей».

У 2009 році український дизайнер Лілія Літковська запустила незалежний лейбл LITKOVSKAYA та стала лауреатом премії «Кращий дизайнер жіночого одягу» за версією ELLE Style Awards. У 2013 році бренд LITKOVSKAYA увійшов до списку Vogue Talents – 200 найперспективніших молодих дизайнерів світу (за версією Vogue Italia). На сьогодні LITKOVSKAYA є найвідомішим українським брендом за межами країни, а її вироби можна придбати у провідних модних магазинах світу, серед яких L’Eclaireur, Helen Marlen Mandarin Kiev, TSUM Moscow, Rare Market, Selfridges та інші. LITKOVSKAYA – це мінімалістичний лейбл з характерним міським відтінком, орієнтований на жінок з незалежним та сміливим відчуттям стилю.

«Мене завжди надихав кінематограф. LITKOVSKAYA не має жодної колекції, на яку б не вплинув певний фільм, не став би частиною натхнення. Бути офіційним дизайнером Одеського кінофестивалю – це для мене новий та захопливий досвід. Особливо зважаючи на те, що він об’єднує дві мої великі пристрасті – моду та кінематограф», – каже Лілія Літковська.

Офіційна інформація