f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кінорежисер Аліна Хорошилова стала переможцем конкурсу на посаду директора «Укркінохроніки»

07.12.2016

7 грудня 2016 року у приміщенні Міністерства культури України відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Українська студія хронікально-документальних фільмів».

Під час засідання члени конкурсної комісії заслухали публічні презентації проектів програм розвитку кіностудії на один і п’ять років відповідно і визначили кандидата, який переміг у конкурсі.

28 листопада 2016 року на першому засідання конкурсної комісії, під час якого розглядали документи, подані кандидатами на посаду директора «Укркінохроніки», конкурсна комісія вирішила допустити до участі у другому турі конкурсного добору усіх трьох кандидатів, що подали документи.

Для участі у конкурсному доборі на посаду директора «Укркінохроніки» свої документи подали:

  • РАКОВ Андрій Володимирович, режисер і продюсер, що нині працює керівником відділу відеовиробництва Міжнародної школі бізнесу та управління «Alex Yanovsky Business School»,
  • ШЕВЧУК Наталя Анатоліївна, чинний директор «Укркінохроніки»,
  • ХОРОШИЛОВА Аліна Олександрівна, режисер, заслужений діяч мистецтв України, яка нині працює над фільмом «Ілюзія» на Національній кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка.

За підсумками презентації проектів програм розвитку кіностудії, конкурсна комісія визнала переможцем конкурсного добору на посаду директора «Укркінохроніки» Аліну Олександрівну Хорошилову.

За неї проголосували 6 із 9 членів конкурсної комісії, повідомила кіножурналіст, член Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно Олеся Анастасьєва, що була присутня на засіданні конкурсної комісії.

Власна інформація НСКУ