f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Arte France Cin?ma» візьме участь у виробництві стрічки Сергія Лозниці «Лагідна»

08.12.2015

«Arte France Cinémа», кіновиробнича філія французько-німецького мистецького телеканалу «АRTE», буде співпродюсером ігрової стрічки Сергія Лозниці «Лагідна».

Таке рішення було прийнято 27 листопада 2015 року на засіданні комітету «Arte France Cinémа» з відбору кінопроектів.

Третій ігровий фільм Сергія Лозниці є спільним виробництвом компаній «Slot Machine» (Франція), «Looks Film & TV Gmbh» (Німеччина) і «Studio Uljana Kim» (Литва).

«Людина, пропала без вісти. Наруга над правдою. Неприйняття реальності. Одного разу в пекельному місці…» – йдеться в описі майбутнього фільму, що є вільною екранізацією оповідання Федора Достоєвського «Лагідна». Це буде безнадійна і жорстока одіссея жінки віддаленим регіоном Росії – без вісток від чоловіка, утримуваного у в’язниці, зазначають у пресовому релізі «Arte France Cinémа».

Нагадаємо, що повнометражний ігровий фільм Сергія Лозниця «Бабин Яр» включено до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015-2016 роки за підсумками 7-го конкурсного відбору кінопроектів. Але поки що стрічку не запускають у виробництво, оскільки не зібрано усе необхідне для того фінансування.

Власна інформація НСКУ