f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини кінематографії світу та кінопрокату.

"Китайський квартал". Як з'явилась найкраща кримінальна драма з Джеком Ніколсоном

Герой Ніколсона носить елегантні костюми, вміє себе тримати і не пасує перед труднощами - так, за класикою жанру, в американському кінозображали приватного детектива.

Далі:

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cv2g577387vo

П’ять найкращих фільмів з Ніколь Кідман, які варто подивитися. Трейлери


Легендарна артистка Ніколь Кідман неодноразово вражала шанувальників своїм майстерним умінням перевтілюватися у різноманітних персонажів, з’являючись у культових мюзиклах, фільмах та серіалах. Після виконання першої ролі у драмі "Різдво Буша" вона не припиняла свій розвиток, тому стала володаркою премій "Оскар", "Еммі" та "Золотий Глобус".

Далі:

https://www.obozrevatel.com/ukr/kino-oboz/pyat-najkraschih-filmiv-z-nikol-kidman.htm

У 92 роки. Померла знаменита французька актриса Анук Еме, зірка фільму Солодке життя Федеріко Фелліні

Зірка французького кіно актриса Анук Еме померла 18 червня у віці 92 років. Фільми за її участі вважаються золотою класикою світового кінематографа.

Далі:

https://life.nv.ua/ukr/znamenitosti/pomerla-anuk-eme-francuzska-aktrisa-zirka-filmu-solodke-zhittya-ostanni-novini-50428167.html

Ален Делон, відомий своєю влюбливою поведінкою та захопливою присутністю на екрані, знявся у фільмі 1970 року «Борсаліно. "Ця злочинна драма була натхнена реальними подвигами відомих французьких гангстерів Поля Карбона та Франсуа Спіріто. Делон натрапив на історію у книзі, де детально про злочинну діяльність французьких гангстерів з 1900 по 1970 рік. Заінтригований історією, він взяв на себе роль продюсера, щоб винести цю захопливу розповідь на срібний екран. Делон розглядав цей проект як можливість розділити увагу з другом французького кіно Жаном-Полем Бельмондо. Успіх фільму зміцнив репутацію Делона як універсального актора, здатного втілити складних персонажів у життя з глибиною та справжністю.

https://www.facebook.com/profile.php?id=61558266657605