f y
Національна спілка кінематографістів України

Екранні мистецтва України, Європи та світу. Травень - 2021

“Пішот” та інші фільми Гектора Бабенка

Олег Чорний,

кінорежисер та медіа-художник,

член НСКУ та Української Кіноакадемії

“Я вважаю, що він зняв один із п’яти найважливіших латиноамериканських фільмів серед тих, що виходили на екрани за останні п’ятдесят років”, – так відгукнувся про стрічку Гектора Бабенка “Пішот” (Pixote) американський режисер і художник Джуліан Шнабель.

https://matrix-info.com/pishot-ta-inshi-filmy-gektora-babenka/?fbclid=IwAR2qzs6yeaqvRRqKSfpY0xF0Ra_TEgm9R61KpTP30EzvW-Q6tJgP8wgVCr4

Netflix показав кадри своїх прем'єр. Відео

Американська стримінгова платформа Netflix презентувала відеоанонс весняно-літніх кінопрем'єр. У ньому можна побачити уривки з "Армії мерців" Зака Снайдера і трилера "Жінка в вікні" з Емі Адамс.

Також в ролик вставили кадри з мультфільму "Мітчелли проти машин", бойовика "Мила дівчинка" з Джейсоном Момоа, фільму жахів "Побачене і почуте" з Амандою Сейфрід, фільму "Батьківство" на чолі з Кевіном Хартом і багато інших. Відповідний тизер був опублікований на офіційній сторінці сервісу в Twitter

Всього до кінця літа 2021 року Netflix планує випустити 31 фільм з лінійки Originals. Дивіться також список найближчих прем'єр:

https://news.obozrevatel.com/ukr/kino/netflix-pokazav-kadri-svoih-premer-video.htm?