f y
Національна спілка кінематографістів України

Правління

Склад Правління НСКУ, обраний на VІІ (ХIIІ) Зїзді НСКУ
25 жовтня 2016 року

  • Марина Багрій-Шахматова
  • Роман Балаян
  • Євген Баренбойм (Женін)
  • Сергій Борденюк
  • Лариса Брюховецька
  • Марія Бушан (Вайно)
  • Анатолій Вишневський
  • Володимир Войтенко
  • Володимир Гронський
  • Володимир Губа
  • Георгій Давиденко
  • Олександр Деньга
  • Андрій Дончик
  • Віталій Зимовець
  • Богдан Жолдак
  • Лариса Кадочнікова
  • Людмила Калінкауцька
  • Анатолій Кокуш
  • В'ячеслав Криштофович
  • Віктор Олендер
  • Сергій Лисецький
  • Ярослав Лупій
  • Євген Максимов
  • Раїса Недашківська
  • Віллен Новак
  • Олена Парфенюк
  • Мирослав Слабошпицький
  • Сергій Слєпак
  • Валентина Слобода
  • Георгій Стремовський
  • Едуард Тімлін
  • Тарас Ткаченко – голова НСКУ
  • Олександр Токарєв
  • Сергій Тримбач
  • Володимир Хмельницький
  • Лідія Чащина
  • Наталя Чернишова
  • Ганна Чміль
  • Катерина Шандибіна
  • Роман Ширман
  • Олександр Шпилюк
  • Олесь Янчук

Склад секретаріату Правління НСКУ

  • Тарас Ткаченко – голова НСКУ
  • Сергій Тримбач – заступник голови Спілки, голова Комісії з регламенту та етики
  • Ярослав Лупій – голова Правління Одеського відділення НСКУ
  • Олена Парфенюк – Організаційний секретар
  • Сергій Борденюк – голова Рейтингової комісії
  • Лариса Брюховецька – голова Комісії з кіноосвіти
  • Володимир Гронський – голова Комісії з авторського права
  • Богдан Жолдак
  • Сергій Слєпак – голова Комісії з технічного переоснащення Будинку кіно
  • Валентина Слобода – голова Координаційної ради відділень та осередків НСКУ
  • Роман Ширман – голова Комісії з фестивального руху та Премії НСКУ
  • Олесь Янчук – голова Комісії з прийому до членів НСКУ

Склад Контрольно-ревізійної комісії НСКУ

  • Володимир Білощук
  • Валерія Воронянська
  • Юрій Гармаш – голова Контрольно-ревізійної комісії НСКУ
  • Манус Ігнатовський
  • Світлана Коробіна
  • Вадим Логазько
  • Валерій Майданюк
  • Алла Мещерякова
  • Олександр Скудар
  • Людмила Шейкіна
  • Олег Шеременко

Комісії НСКУ

  • Комісія з законодавчих ініціатив – Сергій Галетій
  • Комісія з інформаційної політики – Сергій Васильєв 
  • Комісія з кіномережі та дистрибуції – Юрій Ріпенко
  • Комісія сприяння кіноаматорству – Владислав Таранюк
  • Комісія з розвитку кінопроектів – Дмитро Томашпольський
  • Комісія з захисту історичної спадщини – Станіслав Сукненко
  • Комісія з соціального захисту – Мирослава Ульшина
  • Рада ветеранів НСКУ – Георгій Давиденко
  • Комісія з регламенту та етики – Сергій Тримбач
  • Рейтингова комісія – Сергій Борденюк
  • Комісія з кіноосвіти – Лариса Брюховецька
  • Комісія з авторського права – Володимир Гронський 
  • Комісія з технічного переоснащення Будинку кіно – Сергій Слєпак
  • Комісія з фестивального руху та Премії НСКУ – Роман Ширман
  • Комісія з прийому до членів НСКУ – Олесь Янчук
24 квітня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. «КОЛИ ПРИХОДИТЬ ВЕРЕСЕНЬ». 18:30

25 квітня, вівторок, Синій зал Показ фільмів «ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ БРАТУСЬ», «ЯВДОХА ПАВЛІВНА». 18:00

27 квітня, четвер, Червоний зал Кращі фільми світового кінопрокату. «У ЛІЖКУ З ВІКТОРІЄЮ». 18:30