f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НАГОРОДИ КІНЕМАТОГРАФІСТАМ

30.05.2021

Sergiy Trymbach

НСКУ, Українська кіноакадемія

Найщиріші вітання з нагородами і почесними званнями моїй колезі, кінознавцеві і фестивальній діячці (передусім на "Молодості") Людмилі Новиковій, видатному кінооператору Юрію Гармашу (завтра на відкритті "Молодості" покажуть "Вавилон ХХ", легендарну стрічку Івана Миколайчука, зняту камерою пана Юрія), багатолітньому лідеру "Молодості" Андрію Халпахчі, кіноексперту, який знає все кіно і все про кіно, Аліку Шпилюку, режисеру, продюсеру, який багато що визначав у фестивальній політиці "Молодості" у новітні часи, Михайлові Павлову!

"Володимир Зеленський вручив відзнаки за значний особистий внесок у розвиток кіномистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 50-річчя заснування Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Зокрема, художньому керівникові «Молодості» АНДРІЮ ХАЛПАХЧІ присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України», кінокритикові та кінознавцю ОЛЕКСАНДРУ ШПИЛЮКУ – почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримали кінооператор, оператор-постановник ЮРІЙ ГАРМАШ та генеральний продюсер спеціальних проектів медіа-холдингу StarLight Media МИХАЙЛО ПАВЛОВ, орден княгині Ольги ІІІ ступеня – науковий співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського Національної академії наук України ЛЮДМИЛА НОВИКОВА"

https://detector.media/infospace/article/188567/2021-05-29-50-richchya-kinofestyvalyu-molodist-zelenskyy-nagorodyv-kinomyttsiv/

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach