f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Валентина СЛОБОДА - лауреат іменної мистецької премії у галузі образотворчого мистецтва

13.06.2021

Голову Координаційної ради відділень та осередків НСКУ Валентину СЛОБОДУ вітаємо з присудженням мистецької премії імені Михайла Паніна.

https://www.youtube.com/watch?v=7O6_wCAtuoQ

Валентина Слобода

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Я зворушена вашими привітаннями, щирими побажаннями, високими оцінками, вашою любов'ю!

Передусім, висловлюю ВЕЛИКУ ДЯКУ рідному управлінню культури, членам комісії по присудженню премій за високу відзнаку моєї роботи у напрямку популяризації образотворчого мистецтва та присудження мистецької премії ім. М.Паніна.

ВДЯЧНА, що ви, дорогі мої друзі, знайшли час і приділили увагу цій новині.

З більшістю з вас мене єднають спільні справи, які збагачують наш культурний простір. Я – лише частина цієї роботи. ДЯКУЮ, що ви мені довіряєте, не зраджуєте, спонукаєте працювати далі. ДУЖЕ ЦІНУЮ вашу доброту і увагу! Немає в житті нічого більш цінного, ніж радість спілкування! І наша дружба на фейсбуці зараз дарує нам цю радість! Прагну і живих зустрічей з вами, мої любі! Сердечно зичу усім здоров'я! Прийміть мої побажання добра, щастя та радості від життя і реалізованих планів!

https://www.facebook.com/photo?fbid=1396061984089902&set=a.250080665354712

Панін Михайло Микитович Україна, Дніпропетровська область 4 червня 1877 - 20 грудня 1963

Місце народження: с. Протасове, Калузька обл., РФ | Художник, педагог Художник, заслужений діяч мистецтв УРСР. Талановитий педагог та засновник Дніпропетровської живописної школи. Чудовий педагог, учень І. Рєпіна, він виховував художників на великих традиціях реалістичного світового мистецтва. Його учні згадують свого вчителя з великою вдячністю. Л.В. Богданова, мистецтвознавець

Учень великого Рєпіна Одним із педагогів Михайла Паніна був Ілля Єфимович Рєпін, видатний російський художник. Народився художник у бідній селянській родині, але непереборна любов до живопису спонукала його, вже дорослого, у 1902 році приїхати до Петербургу та вступити до Академії мистецтв. Саме роки навчання сприяли становленню та розвитку таланту молодого художника. Одним із педагогів Михайла Паніна був Ілля Єфимович Рєпін, видатний російський художник. Дипломна робота молодого художника «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричиною» виявила М. Паніна як блискучого малювальника.

Далі:

https://www.dnipro.libr.dp.ua/Mykhaylo_Panin