f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Щодо роботи Українського Оскарівського комітету

01.10.2015

1 жовтня 2015 року сплив термін подання фільмів на премію Американської кіноакадемії «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

Продюсери стрічок «Брати. Остання сповідь» і «Незламна» звернулися до НСКУ із відкритим листом, закликавши якнайшвидше оголосити прийом заявок і проведення відбору українського кандидата на «Оскар», аби подати стрічку у листопаді, домовившись попередньо з Американською кіноакадемією про те.

Національна спілка кінематографістів України подала до Американської кіноакадемії усі необхідні документи для затвердження нового складу Українського Оскарівського комітету наприкінці червня 2015 року й очікує рішення Виконавчого комітету в номінації «Найкращий фільм іноземною мовою», який має схвалити Український Оскарівський комітет. Досі Виконавчий комітет, аби розглянути це питання, не збирався.

Минулого тижня НСКУ спрямувала до Американської кіноакадемії листа, у якому повідомила, що в Україні є низка фільмів, продюсери яких планують подати їх на «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою». НСКУ висловила сподівання, що Американська кіноакадемія затвердить склад Українського Оскарівського комітету і надасть можливість Україні висунути свого номінанта на «Оскара» цього року.

Разом із тим, вважаємо некоректним розпочинати діяльність з приймання та розгляду Українським Оскарівським комітетом фільмів до моменту його офіційного затвердження.

Тільки-но Виконавчий комітет Академії схвалить новий склад Українського Оскарівського комітету і надасть дозвіл подати фільм, попри те, що строки спливли, терміново і в найкоротший час буде оголошено приймання робіт, організовано їх перегляд і процедуру голосування, аби Україна подала фільм-номінант цього року.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»