f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 2 по 4 березня

01.03.2016

З 2 по 4 березня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У середу, 2 березня, у Синій залі до 90-ліття польського кінорежисера Анджея Вайди у репертуарній рубриці «Забуте кіно» відбудеться показ його фільму «Невинні чародії» (Польща, 1960). Лірична історія кохання змальовує польську молодь початку 1960-х років. Одного разу герой стрічає у клубі дівчину. Пара проводить ніч разом, захоплюючись любовною грою і самими собою. Якщо дівчина програє, то віддасться хлопцю.

У четвер, 3 березня, у Синій залі відбудеться вечір пам’яті Леоніда Прядкіна до 110-річчя від дня народження видатного кінооператора, що багато років працював на студії «Київнаукфільм» у плідному тандемі із режисером Феліксом Соболєвим. У програмі: виступи діячів мистецтв, «кінозамальовка» учнів Леоніда Прядкіна, епізоди з фільмів Фелікса Соболєва «Мова тварин», «Чи думають тварини?»

У п’ятницю, 4 березня, у Червоній залі відбудеться показ драми Хуліо Медема «Ма Ма» (Франція, Іспанія, 2015) про викладачку Магду (Пенелопа Крус), у якої виявляють серйозні проблеми зі здоров’ям і яка, зібравши волю в кулак, намагається впоратися з бідою, що впала на її тендітні плечі.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»