f y
Національна спілка кінематографістів України

Книги

Вийшов роман Олега Сенцова «Купіть книгу – вона смішна»

22.01.2016

У харківському видавництві «Фоліо» вийшла книга Олега Сенцова з інтригуючою назвою «Купіть книгу – вона смішна». Офіційна презентація відбудеться у Києві 28 січня 2016 року, повідомляє Zaxid.net.

«Як відомо з подій останнього року, автору книги з оптимістичною назвою «Купіть книгу – вона смішна» довелось стати жертвою російської пропаганди і опинитись в епіцентрі резонансного скандалу. Несправедливо засуджений до 20-річного ув'язнення Олег Сенцов не втратив обличчя і натомість став взірцем громадянської мужності, незламності та людської гідності. Всесвітньо відомі письменники та режисери марно звертались до представників російського кінематографу із проханням посприяти звільненню українського режисера», – вважають у видавництві.

Так само видавці підкреслюють, що назва цілком відображає зміст. Це дуже веселий, дуже дотепний та дуже легкий для сприйняття твір. 

Zaxid.net, 18 січня 2016 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.