f y
Національна спілка кінематографістів України

Книги

Френсіс Форд Коппола опублікує «Блокнот "Хрещеного батька"»

26.05.2016

Режисер Френсіс Форд Коппола опублікує блокнот, який він вів під час роботи над фільмом «Хрещений батько», повідомляє MediaSapiens із посиланням на The Hollywood Reporter.

Книга, об'ємом 720 сторінок, містить помітки, написані рукою Копполи. Зауваження стосуються думок з приводу зйомок фільму, дозволяючи читачеві зануритися у процес створення одного з кращих фільмів ХХ століття.

Такж книга містить фотографії зі зйомок «Хрещеного батька», які раніше не публікувалися. 

Як заявив сам Коппола, «у цьому блокноті відображена моя особиста робота над «Хрещеним батьком», і після багатьох років, я із задоволенням поділюся нею з тими, кому це цікаво. Це ключ до розуміння того, як ми зробили фільм з роману Маріо Пьюзо».

На даний момент «Хрещений батько» займає другу сходинку в рейтингу 250 кращих фільмів IMDb, але довгий час очолював цей список. Фільм вийшов у 1972 році, головні ролі в ньому зіграли Аль Пачіно і Марлон Брандо. «Хрещений батько» отримав три премії «Оскар»: за кращий фільм, кращу чоловічу роль (Марлон Брандо) і кращий адаптований сценарій.

MediaSapiens, 26 травня 2016 року

7-9 листопада, четвер-субота, Червоний зал «Сучасна анімація - досягнення, проблеми, перспективи»

10 листопада, неділя, Синій зал Світова флешмоб-прем’єра документального фільму «Я-Мобер» (Реж. А. Дем’яненко, Д. Томашпольський)

11 листопада, понеділок, Синій зал ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО: «Графиня із Гонконґу» (реж. Ч. Чаплін)