f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Проект повнометражної анімації «Мавка. Лісова пісня» переміг у пітчингу Kiev Мedia Week

15.09.2015

8 вересня 2015 року проект повнометражного 3D-мультфільму «Мавка. Лісова пісня» переміг у пітчингу з копродукції Kiev Мedia Week. Відповідне рішення журі оголосило на заході Kiev CoProduction Meetings, повідомила «Телекритика».

Креативною частиною виробництва анімації займатиметься студія «Анімаград», що входить до української компанії Film.UA Group.

Проект мультфільму на пітчингу презентували продюсери Ірина Костюк та Анна Єлісеєва.

Анімаційний фільм за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня» матиме тривалість у 80 хвилин, його жанр – фентезі. Продюсери повідомили, що орієнтуються на такі масштабні західні проекти як «Brave», «Frozen» та «Snow Queen».

«Мавка – хранитель і душа Лісового світу. У дитинстві вона випадково зустріла звичайного людського хлопчика Лукаша і навіть не підозрювала, що одного разу їх любов врятує і Ліс, і людей від взаємної ворожнечі та смерті. Люди уникають Ліс, а його мешканці не дозволяють людям заходити далеко вглиб лісу. Після швидкоплинної зустрічі з Лукашем у Мавки з'являється чужий їй інтерес до світу людей, і з тих пір вона таємно спостерігає за селом. Через 10 років Мавка і Лукаш зустрічаються знову. Вони закохуються одне в одного, незважаючи на заборону спілкування між людьми і жителями Лісу. Увесь Ліс на чолі з Лісовиком проти цього союзу, також як і оточення Лукаша», – йдеться у синопсисі проекту у каталозі Kiev CoProduction Meetings.

Продюсери додали, що на відміну від твору класичної української літератури, анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» матиме щасливий фінал, адже він розрахований на сімейну аудиторію.

Нині проект перебуває на підготовчий стадії, йде написання сценарію. Film.ua назвали орієнтовний бюджет стрічки – 5 млн. доларів.

За основу локацій анімаційного фільму планують взяти реальні українські пейзажі. Також у фільмі звучатиме українська музика. Дизайном костюмів героїв займатиметься Ольга Навроцька.

Film.ua сподіваються завершити роботу над проектом до 2017 року й запрошують до копродукції та дистрибуції мільтфільму «Мавка. Лісова пісня» усі країни.

Проект «Мавка.Лісова пісня» мав у пітчингу вісім конкурентів, яких оцінювало міжнародне журі у на чолі з керуючим партнером шведської компанії Eccho Rights Нікола Зюдерлундом. Також до складу журі увійшли відповідальний редактор відділу документального контенту шведського суспільного мовника SVT Аксель Арно (Axel Arno), директор української студії «Квартал 95» Борис Шефір, консультант відбіркової комісії найбільшої міжнародної платформи з розвитку серіальної копродукції Series Mania Co-Рroduction Forum (Франція) Фредерік Піттор д'Авескерк.

Приз переможцю – безкоштовна акредитація на галузевий захід Filmteractive (Польща, Лодзь), в рамках якого відбудуться конференції, ринок, пітчинг проектів і фестиваль.

«Телекритика», 8 вересня 2015 року