f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Танк» переміг на пітчингу МКФ у Котбусі

08.11.2015

5 листопада 2015 року проект українського ігрового фільму «Танк» переміг на пітчингу, що проходив в рамках кіноринку «Соnnecting Соttbus» на МКФ у Котбусі.

Стрічка отримала нагороду «СоСо» найкращому проекту – 1,5 тис. євро від Eurotape Media Services та безкоштовну акредитацію на програму «Продюсерська мережа» («Producers Network»), що відбудеться в рамках Каннського кіноринку, повідомило видання ScreenDaily.

Продюсер «Танку» – Максим Сердюк, кінокомпанія «Noosphere Films», режисер – Максим Ксьонда, сценарист – Іван Тімшин. Жанр майбутньої стрічки – драма, трилер з елементами нуару. У стрічці йдеться про маленьке містечко в Центральній Україні. Планується, що це буде прокатне глядацьке й дуже чоловіче кіно, зазначає пресова служба Держкіно.

«Підліток із неблагополучної сім’ї на прізвисько Малий знаходить німецький танк часів Другої світової війни. Порившись разом із дворовим товаришем в Інтернеті, Малий розуміє, що його знахідка коштує близько мільйона доларів. Це шанс. Шанс вирватися з цього Богом забутого місця. Малий намагається продати танк по частинах, виходить на німця, зацікавленого в поверненні останків свого діда на батьківщину... А за такі гроші люди в його містечку – від криміналітету до продажної міліції, від вчителів у школі до алкоголіків у дворі – можуть зробити все що завгодно», – йдеться в синопсисі.

У липні «Танк» став переможцем конкурсу повнометражних кінопроектів на пітчингу 6-го Одеського МКФ.

Стрічку технічно підтримує компанія «TechnoRent» і фінансує кіпрська компанія «Pride Capital», зазначає ScreenDaily.

Власна інформація НСКУ