f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

За перший уїк-енд стрічку Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» подивилися понад 8 тисяч глядачів

06.01.2016

Романтичну комедію Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» за перший уїк-енд кінопрокату – з 31 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року – подивилися 8 296 глядачів. Збори фільму склали 542,3 тис. гривень.

Прокатником українсько-грузинської стрічки, створеної за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виступила компанія «B&H», найбільший дистриб’ютор кіно в Україні.

Фільм демонстрували у широкому прокаті на 56 екранах. Стрічку можна було побачити у 16 кінотеатрах Києва, а також у кінотеатрах Дніпропетровська, Львова, Одеси, Харкова, Артемівська, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кам’янець-Подільського, Кіровограда, Кременчуга, Луцька, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Ужгорода, Херсона, Чернігова.

Середня ціна квитка на перегляд романтичної комедії склала 65 гривень, що відповідає середній ціні квитка за новорічний уїк-енд.

Півмільйонні збори дозволило фільму увійти в топ-10 уїк-енду. У «Тепер я буду любити тебе» – 9-е місце.

Бюджет «Тепер я буду любити тебе» становить 12 млн. 905,8 тис. гривень. Держкіно виділило половину коштів на створення фільму.  

Першість в українському прокаті третій уїк-енд поспіль утримує стрічка Дж. Дж. Абрамса «Зоряні війни: Пробудження сили». Кількість екранів, на яких вона демонструється, скоротилося із рекордних 315 у перший уїк-енд до 222. Нині загальні збори фільму в українському прокаті становлять 55 млн. 629 тис. гривень. Стрічку подивилися 686 тис. осіб.

Власна інформація НСКУ