f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

14 лютого 2018 року в український кінопрокат вийде комедія «Свінгери»

29.09.2017

14 лютого 2018 року у всеукраїнський кінопрокат вийде повнометражний фільм “Свінгери” виробництва компанії F Films.

“Свінгери” – українська адаптація латвійського кінохіта, що 2016 року став одним із лідерів місцевого прокату (цю комедію подивився кожен 5-ий житель Латвії). Продюсерами української версії кінокомедії стали творці телепроекту “Світське життя з Катериною Осадчою”.

Одну із головних ролей у комедії зіграла співачка Дар’я Астаф’єва. Разом з персонажами, яких грають народний артист України Олексій Вертинський і актор Любомир Валівоц, героїня Дар’ї Астаф’євої опиняється в  “любовному трикутнику”.

Дар’я Астаф’єва грає вчительку англійської мови Свєту, яку коханець залишив роздягнутою на балконі. Симпатичний сусід рятує дівчину від холоду та відчаю.

«Коли мені запропонували знятися у “Свінгерах”, мені одразу сподобалася ідея фільму, адже усі ми живемо в одному великому ліжку, і та метафоричність, яка закладена в сценарій, дуже прийшлася мені до душі, – каже Дар’я Астаф’єва. – Коли  прочитала сцени зі своєю героїнею, у мене склалося стійке враження, що я з нею знайома, я добре розумію цю дівчину. Адже в моєму власному житті була купа схожих ситуацій».

Цю роль Дар’я Астаф’єва вважає найвідвертішою у своєму житті.

Для актора Любомира Валівоца роль стала першою у повнометражному кіні.

Один з найяскравіших образів стрічки «Свінгери» втілив народний артист України Олексій Вертинський.

«Я дуже хотів отримати цю роль, адже давно мрію про те, щоб наше суспільство остаточно позбавилося совкової зашореності та блюзнірства у питаннях відкритості сексуальних тем. Сподіваюся, наш фільм наробить справжнбого шороху і дозволить усім нам стати вільнішими у своєму світосприйнятті!» – каже Олексій Вертинський.

Нині зйомки фільму «Свінгери» ще тривають.

Дистрибуцію стрічки здійснюватиме компанія Ukrainian Film Distribution.

Офіційна інформація