f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Проект серіалу «Мама поспішає додому» відібрали на медіафорум у Швеції

14.03.2018

Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» став єдиним проектом з України, який був відібраний для участі в головному скандинавському форумі медіаконтенту для дітей

 

The Financing Forum for Kids Content пройде з 13 по 15 березня у місті Мальмо (Швеція), і об'єднає близько 30 проектів на етапі розробки, які будуть представлені на пітчингу перед понад п’ятдесятьма експертами та лідерами думок, а також перед 150 продюсерами і дистрибуторами цього регіону. Єдиним проектом з України, який зміг пройти відбір на форум, став анімаційний серіал «Мама поспішає додому» від Glowberry і студії Animagrad (FILM.UA Group).

 

Разом із «Мамою» на пітчинг пройшли ще 24 анімаційні команди з усього світу. Учасники з Німеччини, Норвегії, Бельгії, Нідерландів, Швеції, Фінляндії, Польщі, Угорщини, Данії та Ірландії представлять свої проекти на пітчінгових сесіях. Сесія для однієї команди триває 10 хвилин: 5 хвилин виділяють для презентації проекту його продюсерами, ще 5 хвилин – для оцінки експертами. Після пітчингу зацікавлені дистриб'ютори призначать учасникам індивідуальні зустрічі.

 

«Нас дуже тішить, що проект «Мама поспішає додому» потрапив у фокус уваги скандинавських професіоналів. Минулого року у Швеції вийшла одна з книг Glowberry, і ми сподіваємося, що співпраця з країнами Скандинавії буде тільки розширюватися», – поділилася Ольга Черепанова, директор і креативний продюсер продакшену Glowberry.

 

Восени 2017 року у Стокгольмі вийшла книга видавництва «Перша подорож». Над її створенням команда Glowberry працювала разом з київською художницею і письменницею Тетяною Горюшиною з 2014 по 2016 роки. З 2009 року Тетяна працювала в Швеції, а тепер і живе там, і вже заснувала своє видавництво Tyanachu. Під його брендом восени минулого року і вийшла книга «Перша подорож», яка відразу завоювала любов дорослих і дітей. Успіх книги у Швеції показав великі можливості для дистрибуції проектів Glowberry у Скандинавії.

 

Довідка. Український креативний продакшн мультимедійного контенту для дітей Glowberry було засновано в 2009 році. Компанія почала зі створення дитячих ілюстрованих книжок, у 2010 році розробила перший в Україні додаток для iPad, а зараз розробляє дитячий анімаційний серіал «Мама поспішає додому».

«Мама поспішає додому» – серіал, який є продовженням успішного бренду: книга «Мама поспішає додому» вийшла українською мовою в 2010 році та дуже швидко отримала популярність серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android і IOS користується великим успіхом і була завантажена понад 50 000 разів. Книга декілька разів була перевидана в Росії, а цього року була видана і в Китаї.

«Мама поспішає додому» – це анімаційний серіал для дітей і дорослих, які вірять у дива та магію, що можуть статися на вулицях рідного міста та навіть у власному будинку. Мама та Тато Лесика завжди поспішають додому до свого сина Лесика, потрапляючи на своєму шляху в чарівні пригоди та дивовижні ситуації. Але завжди вчасно приходять до родинної вечері. А їхні історії надихають Лесика та його друзів на власні нові ігри та пригоди.

 

З 2016 року спільно з українською студією Animagrad йде робота над створенням анімаційного серіалу за мотивами «Мами». У 2017-му проект був відібраний для участі в п'яти ключових івентах світової кіноіндустрії: бізнес-форумі Animation Production Day в Штутгарті, пітчингу СARTOON 360 в Барселоні, пітчингу в рамках головного світового анімаційного фестивалю в Ансі, ко-продакшн форумі в Тулузі і пітчингу на міжнародному анімаційному фестивалі в Оттаві. Ідея серіалу і її візуальне втілення отримало безліч позитивних відгуків від експертів міжнародного кіноринку, а представники західних анімаційних студій зацікавились спільним виробництвом проекту.

 

Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» виграв 10-й конкурс Державного агенства України з питань кіно в червні 2017 року та отримав державне фінансування у розмірі 40% від загального бюджету.

 

Видавництво Glowberry стало частиною групи FILM.UA Group у 2016 році.

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.