f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Олена Фетісова про результати прокату фільму Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе»

20.01.2016

Завершується кінопрокат стрічки Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе». За інформацією дистриб’ютора – компанії «B&H Film Distribution» – він триватиме до 27 січня 2016 року. Разом із тим, кількість кінотеатрів, що демонструють фільм, істотно скоротилася, тож можна підбивати перші підсумки кінопрокату. Подаємо аналіз продюсера стрічки Олена Фетісової.

Результати прокату фільму Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе». Оптимістичний погляд

Фільм Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» вийшов у національний прокат напередодні Нового року 31 грудня 2015 року на 56 екранах.

За оптимістичними очікуваннями дистриб’ютора картини, однієї з найвпливовіших компаній «B&H», романтична комедія українського виробництва очікувала зібрати у прокаті орієнтовно 200 тисяч гривень.

За перші 4 дні прокату фільм у два за половиною рази перевищив очікування дистриб’ютора та зібрав 542 289 гривень, сенсаційно посівши почесне 9-е місце у першій десятці фільмів за результатами вікенду. Компанію фільму «Тепер я буду любити тебе» склали голлівудські блокбастери «Зоряні війни: Пробудження сили», «Добрий динозавр» та «На гребені хвилі».

Українську романтичну комедію в перші 4 дні прокату подивилися 9,5 тисяч глядачів (виходячи із середньої ціни квитка, за даними видання MRM, 57 гривень).

За другий та третій вікенди збори від прокату закономірно знизилися, в першу чергу, за рахунок виходу на екрани кінотеатрів номінанта на премію «Оскар» фільму «Легенда Г’ю Гласса» із Леонардо Ді Капріо у головній ролі, американської комедії «Хто в домі тато», у купі із продовженням прокату надприбуткового фільму «Зоряні війни...» і виходом фільму культового режисера Квентіна Тарантіно «Мерзенна вісімка».

Але навіть у цій жорстокій конкуренції фільм «Тепер я буду любити тебе» залишився у 20-ці найкасовіших фільмів України, досягши суми зборів 782 184 гривень при зменшення кіноекранів до 31 другого тижня та до 9 (!) третього тижня прокату.

Кількість глядачів, що подивилися фільм, досягла 13 700.

Якщо проаналізувати трирічну прокатну історію ігрових фільмів, створених за підтримки Державного агентства України з питань кіно, і взяти за основу порівняння кількість глядачів, що переглянули фільм у кінотеатрах, можна стверджувати, що за результатами прокату фільм «Тепер я буду любити тебе» посів третє місце:

  • «Поводир» – 358 654 глядачів,
  • «Незламна» – 276 749 глядачів,
  • «Тепер я буду любити тебе» – 13 700 глядачів.

Завершуючи цей аналіз на оптимістичній ноті, треба відзначити, що на цьому комерційна історія фільму не закінчується.

Попереду телевізійні та міжнародні покази.

Олена Фетісова

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.